Študenti UNYP MBA získajú pohľad zvnútra od marketingového experta Dr. Dipaka C. Jaina

Autor: University of New York in Prague | 9.7.2018 o 12:18 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  121x

Dá sa naučiť niečo o financiách alebo marketingu od profesora, ktorý nikdy nepracoval v súkromnej firme? Pravdepodobne nie.

Na Univerzite New Yorku v Prahe sa snažíme sprostredkovať našim študentom najlepšie vzdelanie od profesionálov a odborníkov, ktorí v súčasnosti pracujú vo svojom odbore. Náš MBA program poskytuje našim študentom neoceniteľné praktické a strategické obchodné znalosti, vodcovské schopnosti a príležitosti na networking od významných inštruktorov z celého sveta. Preto sme nesmierne nadšení, že máme tú česť, že Dr. Dipak C. Jain bude vyučovať kurz medzinárodného marketingu ako súčasť nášho programu MBA.

Študuj v ​​Prahe s odborníkmi z celého sveta

Dr. Dipak C. Jain je designovaný európsky prezident, profesor marketingu a globálny poradca v CEIBS. Je to celosvetovo uznávaný odborník na marketing a inovácie, ktorého poznatky inšpirovali generáciu podnikateľských lídrov, aby sa usilovali o významný úspech. Význačná kariéra Dr. Jaina ako pedagóga, vedúceho obchodnej školy a konzultanta pre korporácie a vlády, trvá už takmer štyri desaťročia. Počas celej svojej kariéry presadzoval pedagogický model, ktorý spája akademickú dokonalosť s obchodnou relevantnosťou s cieľom dosiahnuť výsledky s vysokým dopadom, ktoré majú aj sociálny význam.

Predtým, ako bol menovaný riaditeľom Sasin univerzity v roku 2014, pôsobil v rokoch 2011 až 2013 ako dekan na INSEAD, medzinárodnej obchodnej škole s pobočkami vo Francúzsku, Singapúre a Abu Dhabi. Predtým, než nastúpil na INSEAD od roku 2001 do roku 2009 bol Dr. Jain Dekanom Kelloggs školy manažmentu na Severozápadnej univerzite. Ako uznanie jeho mnohých vedeckých úspechov a výnimočných pedagogických výsledkov bol tiež menovaný Sandy a Morton Goldman profesorom business štúdií a profesorom marketingu na Kellogg School of Management, ku ktorého marketingovému oddeleniu sa pripojil stalo ako člen fakulty v roku 1986.

Dr. Jain začal svoju akademickú kariéru ako študent v meste Tezpure, Assam v Indii. Získal bakalársky titul s vyznamenaním v štatistike (1976) z Gauhati Univerzity, kde učil štyri roky predtým ako začal študovať na Texaskej univerzite (v Dallase), kde v roku 1986 ukončil doktorandské štúdium v ​​odbore marketing.

Dr. Jain je odborník, ktorý získal mnoho ocenení. Oblasti expertízy a výskumu Dr. Jaina zahŕňajú marketing high-tech produktov; segmentácia trhu a analýza konkurencie a štruktúry trhu, medzikultúrne témy v oblasti globálneho rozširovania produktov, inovácie nových produktov a prognostické modely. Publikoval viac ako 60 článkov v popredných vedeckých časopisoch a získal prestížne ocenenie John C.C Little Best Paper za najlepšiu akademickú písomnú prácu. Medzi mnohými vyznamenaniami za jeho učenie a služby, Dr. Jainovi bolo udelené Pravasi Bharatiya Divas od predsedu vlády Indie, čo je ocenenie, ktoré vyzdvihuje výnimočné zásluhy vodcovských osobností pochádzajúcich z Indie a žijúcich v zahraničí.

Dr. Jain je jedným z príkladov expertov, ktorých angažujeme na univerzite UNYP. Naši študenti získavajú vedomosti od výkonných manažérov významných medzinárodných spoločností ako je Coca Cola, British Telecom, Volkswagen, Bell Labs, 3M a mnohí ďalší. Najmä pre vybrané MBA kurzy prizývame profesorov z univerzít, ako sú Harvard a LaSalle.

Náš MBA program je určený pre ambicióznych profesionálov, ktorí chcú rýchlo stúpať po korporátom rebríku. Prieskum absolventov ukázal, že absolventi programu MBA na UNYP sú zvyčajne v zamestnaní povýšení do ôsmich mesiacov od ukončenia programu. Okrem marketingu ponúkame kurzy so zameraním na Management, Podnikanie, Financie a Projektový manažment.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nešlo mu o slávu ale o spravodlivosť. Príbeh Bielej vrany Jána Kuciaka

Kuciak chcel s novinami najskôr skončiť.

ŠPORT

Opäť sa ukázalo, že Shiffrinová sa dá zdolať, tvrdila Vlhová

Vlhovú predstihla o 58 stotín sekundy.


Už ste čítali?