Bývalý český predseda vlády Jan Fischer prehovorí k absolventom UNYPu

Autor: University of New York in Prague | 14.6.2018 o 17:34 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  239x

V piatok 22. júna usporiada univerzita University of New York v Prahe 17. ročník slávnostní promócie v Paláci Žofín.

Hlavným rečníkom pri príležitosti slávnostného odovzdania diplomov absolventom UNYPu v roku 2018 bude bývalý predseda vlády Českej republiky Jan Fischer. Osloví takmer 150 absolventov viac ako 40 národností, ich rodičov a čestných hostí.

Vyvrcholenie štúdia je jedným z najdôležitejších okamihov života študentov, keď vstupujú do ďalšej etapy svojej budúcnosti. Univerzita berie vážne tento dôležitý moment a pripravila pre túto slávnostnú príležitosť dlhý zoznam uznávaných rečníkov, aby odovzdali vedomosti a poznatky o svojej úspešnej kariére a dali študentom posledný dar, ktorým je dar veľkej múdrosti. Bývalý český predseda vlády sa pripojí k významným osobnostiam, napr. k Danovi Shectmanovi, laureátovi Nobelovej ceny; grófovi zo St. Andrews, Adriane Krnáčovej, primátorke mesta Prahy, americkým veľvyslancom Normanovi Eisenovi a Richardovi Graberovi. Jan Fischer sa od jesene na univerzite UNYP predstaví aj v formálnejší funkcii nového člena poradného výboru.

V tomto roku bude absolvovať úplne prvá skupina študentov magisterského štúdia univerzity UNYP, ďalej magisterského štúdia psychológie s akreditáciou v Českej republike, programu MBA univerzity UNYP, programov NAU MBA v medzinárodnom manažmente (M. Sc.) Univerzity v Boltone, rovnako UNYP a Štátna Univerzita New York a taktiež bakalárskeho štúdia na Empire State College.

University of v New York je poprednou českou vysokoškolskou inštitúciou vyučujúcou v anglickom jazyku, ktorá ponúka vlastné diplomy akreditované Ministerstvom školstva, športu a mládeže ČR, ako aj partnerské programy Štátne Univerzity New York / Empire State College, Univerzity v Boltone, Univerzity v Greenwich, Národná americká univerzita a La Salle University.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stanovisko FiFUK

Nebola iná doba. Reaguje vedenie Filozofickej fakulty UK

Nemlčať v takýchto chvíľach je súčasťou našej spoločenskej zodpovednosti.


Už ste čítali?