Bývalý český predseda vlády Jan Fischer prehovorí k absolventom UNYPu

Autor: University of New York in Prague | 14.6.2018 o 17:34 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  158x

V piatok 22. júna usporiada univerzita University of New York v Prahe 17. ročník slávnostní promócie v Paláci Žofín.

Hlavným rečníkom pri príležitosti slávnostného odovzdania diplomov absolventom UNYPu v roku 2018 bude bývalý predseda vlády Českej republiky Jan Fischer. Osloví takmer 150 absolventov viac ako 40 národností, ich rodičov a čestných hostí.

Vyvrcholenie štúdia je jedným z najdôležitejších okamihov života študentov, keď vstupujú do ďalšej etapy svojej budúcnosti. Univerzita berie vážne tento dôležitý moment a pripravila pre túto slávnostnú príležitosť dlhý zoznam uznávaných rečníkov, aby odovzdali vedomosti a poznatky o svojej úspešnej kariére a dali študentom posledný dar, ktorým je dar veľkej múdrosti. Bývalý český predseda vlády sa pripojí k významným osobnostiam, napr. k Danovi Shectmanovi, laureátovi Nobelovej ceny; grófovi zo St. Andrews, Adriane Krnáčovej, primátorke mesta Prahy, americkým veľvyslancom Normanovi Eisenovi a Richardovi Graberovi. Jan Fischer sa od jesene na univerzite UNYP predstaví aj v formálnejší funkcii nového člena poradného výboru.

V tomto roku bude absolvovať úplne prvá skupina študentov magisterského štúdia univerzity UNYP, ďalej magisterského štúdia psychológie s akreditáciou v Českej republike, programu MBA univerzity UNYP, programov NAU MBA v medzinárodnom manažmente (M. Sc.) Univerzity v Boltone, rovnako UNYP a Štátna Univerzita New York a taktiež bakalárskeho štúdia na Empire State College.

University of v New York je poprednou českou vysokoškolskou inštitúciou vyučujúcou v anglickom jazyku, ktorá ponúka vlastné diplomy akreditované Ministerstvom školstva, športu a mládeže ČR, ako aj partnerské programy Štátne Univerzity New York / Empire State College, Univerzity v Boltone, Univerzity v Greenwich, Národná americká univerzita a La Salle University.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Zuzany Kepplovej

Spoznali sa a prišli sa ukázať. Aj s tromi traktormi sa dá obsadiť Bratislava

Načo farmárom hovoriť, že zákony sú, keď ich efekt necítia.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto už neprejde ani Kočnerovi

Kočner nie je nič iné ako historická anomália, relikt mafiánskych deväťdesiatych rokov.


Už ste čítali?