UNYP vyhrala druhý titul Superbrands

Autor: University of New York in Prague | 9.2.2017 o 11:52 | Karma článku: 10,03 | Prečítané:  5969x

University of New York in Prague si odniesla už druhým rokom v rade prestížne marketingové ocenenie, Czech Superbrands 2017. 

Každým rokom, medzinárodní experti obchodu, komunikácie, marketingu a iných odvetví hodnotia značky prostredníctvom niekoľkých kritérií, ako sú renomé a povedomie o značke. Po dosiahnutí určitej úrovne bodov, experti udelia titul Superbrands víťazovi.

University of New York in Prague sa stala, podľa profesionálnej poroty, oficiálnym lídrom medzi súkromnými univerzitami a obdobnými obchodnými školami v Českej republike. Je to vďaka dlhodobému marketingovému úsiliu a kvalite jej vzdelávania, lektorov a aktivít pre študentov, značka University of New York in Prague sa teší tak krásnej popularite a prestíži.

Po dobu piatich rokov, Business Superbrands Award bola udeľovaná najlepším značkám na trhu. "Naša kvalita a sila značky po dobu skoro 20 rokov sa ukazuje priamo na úspechu našich študentov a absolventov.  Po ich absolutóriu, mávajú úspech u prestížnych spoločností a organizácií v ich príslušnom obore štúdií alebo sa stávajú úspešnými podnikateľmi a neskôr top manažérmi nielen v Českej republike, ale globálne.  Sme pyšní mať uznanie Superbrands Award dva roky po sebe, pre našich študentov a náš personál je skvelou motiváciou vidieť svoje úsilie ocenené prostredníctvom Superbrands”, komentoval Sotiris Foutsis, Generálny manažér University of New York in Prague, “Je cťou reprezentovať značku, ktorá zožala takéto uznanie za posledné dve dekády vďaka kvalite a pozoruhodnosti,” hovorí Mark Anderson, Marketingový riaditeľ University of New York in Prague.

Po dobu takmer 20 rokov, University of New York in Prague prinášala Českej republike to najlepšie vo vyššom vzdelávaní v anglickom jazyku. Mimo ponuky stupňov akreditovaných českým Ministerstvom školstva, mládeže & telovýchovy, univerzita taktiež ponúka americké stupne prostredníctvom partnerstva so State University of New York and Empire State College. Obory štúdia univerzity zahŕňajú Business AdministrationKomunikáciu & MasmédiáAnglický jazyk & literatúruMarketingFinancieIT Manažment a Psychológiu prostredníctvom bakalárskeho, magisterského, MBA a PhD. štúdia. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Galkova kauza odpočúvania trvá roky, súdy ju nechcú riešiť

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.


Už ste čítali?