Predstavenie magisterského programu La Salle Strategická komunikácia na UNYP!

Autor: University of New York in Prague | 8.12.2016 o 15:40 | (upravené 17.1.2017 o 16:37) Karma článku: 1,45 | Prečítané:  277x

Rovnako skvelá škola, dokonalé nové zameranie UNYP si dovoľuje s radosťou oznámiť znovuzavedenie a pokračovanie našej legendárnej, na komunikáciu zameranej spolupráce u magisterského programu s La Salle University of Philadelphia.

So začiatkom na jeseň 2017, program bude 15-mesačným magisterským programom v Strategickej komunikácii, jedným z najvyhľadávanejších z oblastí štúdia v digitálnom veku.

Strategická komunikácia sa zameriava na taktický výber medzi rozmanitými možnosťami komunikácie a efektívnym prevedením s cieľom dosiahnuť individuálne a skupinové ciele. Magisterský program Strategická komunikácia učí jednotlivcov, ako identifikovať ich možnosti komunikácie a systematicky plánovať a predávať komunikáciu správ, ktoré najlepšie odpovedajú ich odborným, obchodným a osobným cieľom. 

Program je vhodný pre tých, ktorí  si želajú zdokonaliť svoje schopnosti a zlepšiť svoju kariéru, pre tých, ktorí si prajú pôsobiť ako špecialista na komunikáciu alebo tých, ktorí si želajú povýšiť vo svojom zamestnaní mimo obor komunikácie prostredníctvom silnejších schopností strategickej komunikácie. “Globálne prostredie biznisu sa neustále mení, ale schopnosť systematicky analyzovať, plánovať a uskutočňovať efektívnu komunikáciu je a zostane vysoko žiadanou schopnosťou,” hovorí Dr. Pam Lanutti, vedúci postgraduálnych štúdií v komunikácii na La Salle

V programe, ocenení učenci a odborníci odvetvia poskytujú individuálnu výuku, aby pomohli študentom integrovať komunikačnú teóriu a výskum pre riešenie problémov skutočného sveta.  Program je ponúkaný v obľúbenom víkendovom formáte, takže študenti môžu pokračovať v zamestnaní a aplikovať v práci svoje znalosti . Väčšina lektorov lieta do Prahy na dobu intenzívnej výuky, čo robí program prakticky totožný s tým, čo študujú študenti v Spojených štátoch.

Nikto nie je z programu nadšený viac ako Dr. Todd Nesbitt, vedúci katedry komunikácie na UNYP.Je to program, ktorý som sa snažil priniesť na UNYP po dobu skoro 8 rokov ,” hovorí. “V tejto dobe ohromujúcich informácií a nespočetných kanálov a platforiem pre ich zasielanie, sa komunikácia stala viac než kedykoľvek predtým otázkou stratégie – bez ohľadu na to, aký typ organizácie, alebo typ oznámenia chcete, aby vyvolal účinok. Tí, ktorí uspejú v budúcnosti, sú tí, ktorí sú schopní prijímať v komunikácii strategické rozhodnutia, s cieľom dosiahnuť skutočný účinok.”

Spolupráca medzi La Salle a UNYP spočívajúca v ponuke magisterského programu v komunikácii existuje od roku 2003. Absolventov je možné nájsť doslova po celom svete na vyšších pozíciách v rôznych oblastiach vrátane styku s verejnosťou, korporátnej komunikácie, marketingu, manažmentu sociálnych médií, reklamy, odborného vzdelávania a rozvoja a mediálneho priemyslu. Lokálne, absolventi magisterského programu La Salle dosiahli atraktívne pozície, ako sú riaditelia marketingovej komunikácie v Českej televízii a na Letisku Václava Havla, hovorcovia na Ministerstve zahraničných vecí, v Unipetrole a ČEZe alebo ako odborníci na komunikáciu v Ogilvy, Havas, a ďalších.

 

Pre viac informácií o magisterských programoch Strategická komunikácia alebo University of New York in Prague prosím kontaktujte admissions@unyp.cz alebo pre mediálne otázky marketing@unyp.cz

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA BORISA VANYU

Prečo sa na malom ostrove strieľalo aj po nemeckej kapitulácii

Udalosti, ktoré sa odohrali pred 73 rokmi, symbolizujú absurdnosť vojny.

SPIŠ KORZÁR

Po prietrži mračien ostali popradské ulice pod vodou

Počasie dalo v sobotu Tatrancom opäť zabrať.


Už ste čítali?