Výhody študentského života na UNYP

Autor: University of New York in Prague | 7.5.2015 o 13:04 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  446x

Rozmýšľaš, ktorá škola je pre teba tá pravá? Ak hľadáš vysokú školu, ktorá splní všetky tvoje očakávania, UNYP je pre teba ideálneym riešením. Prezradíme ti, aké výhody na teba čakajú a ako sa dá vylepšiť študentský život u nás.

UNYP ti ponúka diplom, ktorý je uznávaný na amerických aj britských univerzitách. Skúsenosti získaš od uznávaných profesorov z celej Európy. Kvalita výučby je u nás samozrejmosťou, no vieme, že ty potrebuješ ešte niečo viac. Toto sú výhody navyše, ktoré ti ponúka táto univerzita.

Študenti zo všetkých kútov sveta

UNYP predstavuje miesto, na ktorom sa stretávajú mladí ľudia z celého sveta. Je to perfektná príležitosť, ako získať prehľad o iných kultúrach a odhaliť ich zaujímavosti. Spoznáš nových ľudí a naučíš sa cudzie jazyky. Nebudeš mať problém komunikovať v iných jazykoch a otvoria sa ti ďalšie príležitosti pre tvoju prácu snov.

Praha mesto pre mladých

Dôležitý je nielen výber školy, ale aj mesta, v ktorom sa nachádza. Praha patrí medzi jedno z najkrajších miest Európy. Pre študentov sú tu kluby, kaviarne, športoviská, historické miesta, ktoré môžu navštíviť. Mestská hromadná doprava či metro ti umožnia bezproblémovo sa presúvať po Prahe. Priamo z UNYP sa dostaneš do akejkoľvek lokality rýchlo a jednoducho.

Športové aktivity zadarmo

Ak miluješ šport alebo chceš aspoň trochu rozhýbať svoje telo, športové aktivity, fitnes a bazén máš v rámci UNYP zadarmo. Môžeš sa zapojiť do športových aktivít a stať sa členom športových družstiev. Vyber si to, čo ťa baví a užívaj si to naplno.

Inteligentné učebne a wifi

Ponúkame ti výučbu v klimatizovaných učebniach, v ktorých sa nachádzajú všetky najnovšie technológie, aby sa stal z učenia jedinečný zážitok. Okrem toho je v celom areáli univerzity aj wifi zadarmo, takže môžeš surfovať na internete, keď potrebuješ.

Ak si myslíš, že budeš v triede s ďalšími sto študentmi, tak sa mýliš. Preferujeme menšie triedy približne pre 21 študentov. V takejto triede sa môže profesor venovať každému študentovi, a tak nebude nikto ukrátený.

Knižnica otvorená 7 dní v týždni

Naša knižnica je otvorená celý týždeň. Môžeš ju navštíviť kedykoľvek, napríklad aj cez víkend, ak sa potrebuješ učiť. Vďaka tejto flexibilite získať prístup k študijným materiálom a informácie dostaneš až zo 60 000 kníh a článkov v elektronickej podobe.

Profesionálna poradňa pre každého študenta

Podpora je dôležitá, preto sa môžeš obrátiť na psychologické poradenstvo určené pre všetkých študentov na UNYP. Okrem poradenstva máš k dispozícii workshopy, semináre, ktoré ti pomôžu v osobnom aj v školskom prostredí. Je jedno, či sa bojíš skúšky, máš stres alebo iné problémy, na nás sa môžeš obrátiť so všetkým.

Chcel by si aj ty takto študovať? Tak na čo čakáš?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA BORISA VANYU

Prečo sa na malom ostrove strieľalo aj po nemeckej kapitulácii

Udalosti, ktoré sa odohrali pred 73 rokmi, symbolizujú absurdnosť vojny.

SPIŠ KORZÁR

Po prietrži mračien ostali popradské ulice pod vodou

Počasie dalo v sobotu Tatrancom opäť zabrať.


Už ste čítali?